Шановні клієнти!

 

Нам дуже шкода, якщо виникне потреба повернути придбаний у нас товар або скасувати Ваше замовлення. Але ми зробимо все, щоб процедура повернення / скасування була максимально простою та зручною.

ТЕРМІН ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ:

Товар, куплений в інтернет – магазині Hedgren можна повернути протягом 14-ти календарних днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 №1023-XII.

Якщо Ви ще не отримали товар - Ви можете відмовитися від замовленого товару, повідомивши про це Службу підтримки Клієнтів нашого магазину. Для цього Вам необхідно :

  •       Написати лист про скасування замовлення на пошту info@hedgren.com.ua або зателефонувати нам.

 При оформлені листа. В темі обов'язково вкажіть «Скасування замовлення» та в описі повідомите нам номер Вашого замовлення.

Якщо Ви отримали товар. Вам потрібно:

  •       Зателефонувати за вказаними на сайті номерами телефонів та повідомити про повернення товару менеджера  інтернет- магазина і відмінити Ваше замовлення.

ОБОВ'ЯЗКОВІ УМОВИ ДЛЯ ПОВЕРНЕННЯ

• Наявність всіх документів, що підтверджують факт купівлі і оплати (Товарний чек, видаткова накладна, гарантійний лист)

• Наявність заповненої заяви на повернення товару.

  • Вироби, що підлягають поверненню, повинні бути:
  1.           товарного вигляду (мати ярлики, бірки, упаковку зі штрих кодом, не мати слідів використання і носіння , не мати жодних пошкоджень).
  2.           бути в тій же комплектації, що при купівлі.
  •  Подарунки, отримані при здійсненні купівлі даного виробу підлягають обов’язковому поверненню в належному стані .

При виявленні дефектів та факту ремонту або зміни конструкції виробу, не можливості повернення подарунка чи не дотримання обов’язкових умов вище зазначених, закінченню терміну повернення та ін. повернення товару неможливе!

Повернення раніше купленого товару відбувається за рахунок покупця.

Повернення коштів згідно закону України відбувається протягом 7 днів ,після написання відповідної заяви на повернення товару.

Розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі.

При бажанні заміни товару належного стану на такий самий в іншому кольорі звертайтесь до менеджерів нашого магазину.

З повагою Hedgren!