0
0
0

RFID-ЗАХИСТ

RFID-ЗАХИСТ

RFID-ЗАХИСТ

Практично всі вироби Hedgren оснащені RFID-захистом, тому ми вважаємо своїм обов'язком розповісти Вам докладно, що це і як працює.


Ми з Вами живемо в сучасному світі, у кожного з нас є кредитні карти, ID паспорта, також біометричні закордонні паспорти. Всі вони для зручності та економії нашого часу, оснащені технологіями безконтактного зчитування інформації про нас, або зняття певної суми за покупку  з карти. Тому, в ногу з часом і розвитком технологій йдуть і шахраї, здійснюючи, так звані, RFID-крадіжки (також їх називають «скімінг») - це крадіжки з використанням, саморобного, сканера (рідера) для читання і дублювання інформації з будь-якого RFID предмета з подальшою передачею на інший носій, після чого відбуваються операції, які тягнуть за собою розкрадання персональних даних, без відома власника. Для того щоб уникнути такого роду розкрадань, творці бренду Hedgren, стали на крок вперед і додали практично в усі свої вироби RFID-захист, відзначаючи відповідним знаком .

В даних виробах, зазвичай, застосовується матеріали, здатні поглинати або відбивати радіохвилі будь-якої частоти. В підкладку, вшивається елемент з металу. Це можуть бути нитки, пластина, фольга. Вони екранізують джерела радіовипромінювання. Своєрідний металевий конверт, в який поміщається карта або документи, гарантує, що хакер не зможе зробити запит фальшивим сканером. 

Дізнатися чи є RFID-захист у виробі, який Вас зацікавив, Ви можете в описі товару, серед фото товару або у нашого менеджера. Приємних покупок, бережіть свої дані разом з нами!

Коментарі